"Эх, нелегкая это работа - правильно отдыхать". (Виталий Власенко)

Вы здесь

Найдовша подорож

30 квітня - 6 травня - 13:55, 18:00

В ролях: Брітт Робертсон, Скотт Іствуд, Джек Хьюстон, Алан Алда

Жанр: драма, мелодрама

Історія відкриває дві любовні лінії, перша з яких відбувається в наш час, а друга на покоління раніше. Відносини Люка і Софі розгорілися з такою сильною пристрастю, що будь-який рух назад може принести тільки біль. Але пара стикається з такою проблемою, коли дізнавшись, що Люк, екс-чемпіон родео, вирішує повернутися в улюблену справу, Софі приходить у відчай. Вона шалено любить того, хто був для неї особливим. Однак страх втратити свою справжню любов змушує ще студентку коледжу розриватися між серцем і тверезими рішеннями. Все міняється, коли пара зустрічається з літнім Айрою, який розповідає свою власну історію відносин.

Дана мелодрама це вже десятий фільм, знятий на основі творчості Ніколаса Спаркса. Серед інших його відомих книг драми "Поспішай кохати" і "Щоденник пам'яті", що завоювали популярність серед багатьох. Першоджерело має таку ж назву, як і фільм.

Офіційну заяву про те, що "Найдовшу подорож" можна буде побачити на екрані, студія Fox 2000 Pictures дала в квітні 2014. При цьому була вказана прем'єра на весну 2015 року. До зйомок приступили майже відразу, почалися вони в середині червня 2014 року. Робота проходила в штаті Північна Кароліна, але в різних містах. Родео знімалося в місті Джексонвіль в липні, інші сцени у Вінстон-Салемі і Уілмінгтоні.

На головну жіночу роль, яка дісталася в результаті Брітт Робертсон, претендували такі відомі артистки як Емма Робертс і Саша Пітерс. Роль хлопця героїні Брітт Робертсон зіграв ні хто інший, як син Клінта Іствуда. Роль у кінострічці "Найдовша подорож" стала для нього однією з важливих в його швидко набираючих обертів кар'єрі. Найцікавіше, що в своїй драмі Джордж Тіллман мол. зняв онучку ще одного відомого актора. Уна Чаплін, яка зіграла другорядного персонажа, є онукою Чарлі Чапліна, того самого.