"Эх, нелегкая это работа - правильно отдыхать". (Виталий Власенко)

Вы здесь

Незламна

22 - квітня - 12:30, 14:00, 16:30

Режисери: Сергій Мокрицький
Жанр: військовий, драма

Актори: Юлія Пересільд , Євген Циганов Микита Тарасов , Джоан Блекхем , Віталій Лінецький , Станіслав Боклан , Дмитро Лаленков , Микола Боклан , Олександр Ярема , Олег Драч

Історична драма, знята на основі реальних подій спільно Росією та Україною. Стрічка розповідає про героїчну людину, дівчину на ім'я Людмила Павлюченко, яка була снайпером. Коли прийшла війна, вона не могла стояти осторонь, бо це могло забрати у неї кохану людину. Фільм охоплює події, які відбувалися в період з 1937 по 1957 роки. Незважаючи на свою молодість (трохи більше 20 років), вона вбила майже 400 фашистських окупантів. Свого часу вона стала першим громадянином Радянського Союзу, який був допущений в Білий Дім. Крім того, Людмила Павлюченко відома своєю боротьбою за права жінок.

Незважаючи на те, що Людмила Павлюченко це справжній герой, якого люди повинні знати, фільм "Незламна"став першим, який розкриває подробиці певного відрізку її життя. При тому, що дівчина була українкою (народилася у Білій Церкві), на її роль запросили російську акторку Юлію Пересільд, компанію якій склав Євгеній Циганов.

Запуск проекту Сергія Мокрицького "Незламна" (у російському варіанті "Битва за Севастополь") стався в 2012 році. Історичний байопік був профінансований Державним агентством України з питань кіно, проте спершу стрічці довелося пройти конкурс щорічного відбору кінопроектів. Гроші були дані в 2013 році, тоді ж і стартували зйомки фільму, які тривали до липня 2014 року. Місцем роботи над фільмом стали міста Севастополь, Київ та Одеса. Візит Людмили Павлюченко в Білий Дім знімали в одному з особняків Києва.

Ще на рівні пре-продакшну було відомо, що крім повнометражної версії фільму буде так само і телеверсія, що складається з 4 епізодів. Права на першу трансляцію міні-серіалу належать телеканалу "Україна". Робота над стрічкою проходила в період економічної нестабільності як в Росії, так і в Україні. Але ніщо не вплинуло на план зйомок, команда вклалася в усі задумані терміни.