"Эх, нелегкая это работа - правильно отдыхать". (Виталий Власенко)

Вы здесь

ПОСІПАКИ

13 серппя - 19 серпня 2D - 10:00, 11:40 / 3D - 14:40, 16:15

Жанр: анімація, комедія, сімейний

Опис фільму Посіпаки
 

Напевно, багато хто з вас задавався питанням - як були створені незграбні й смішні поплічники доброго лиходія Грю? Виявляється, ці жовті коротуни беруть свій початок дуже і дуже давно, ще з початку часів. І завжди їх метою було комусь допомагати, будь то грізний динозавр Тиранозавр Рекс або ж такі історичні особистості, як Чингісхан або Наполеон. З часом вони вирішують почати нове життя і йдуть в паломництво, яке незабаром вводить їх у стан депресії. Пошуки нового господаря в 60-х роках минулого століття приводять посіпак до жінки, яка хоче стати першою в світі лиходійкою. І обов'язково всемогутньою. Однак події повертаються так, що посіпакам потрібно усунути загрозу, яка може вбити їх самих.

Коли кінематограф вільно приділяє час всіляких сиквелам і приквел, спін-офф про міньйонів Грю був справою часу. Адже посіпаки з дилогії "Гидкий Я" були тим самим елементом, який подобався всім, хто бачив цих смішних жовтих істот. У підсумку анімаційний фільм режисерів Кайла Балда та П'єра Соффін "Посіпаки" став відразу і спін-оффом і приквелом.

За всю свою кар'єру Сандра Буллок у цьому проекті вдруге дарує свій голос персонажу мультфільму. До цього її єдиною подібною роботою був "Принц Єгипту" (1998). Тут же вона дебютувала в новому для себе амплуа - актриса вперше з'являється в ролі лиходійки.

Глядача завжди цікавило, звідки ж узялися посіпакі і якою мовою вони розмовляють. Якщо на перше питання відповідає саме цей мультфільм, то загадку другого розкрили самі творці. Мова малюків складається з суміші французької, італійської, англійської та іспанської мов.

Про бажання запустити у виробництво "Посіпак" студія Universal Studios оголосила влітку 2012 року. Тоді реліз фільму був запланований на грудень 2014 року, проте у результаті прем'єру перенесли. Крім самої стрічки, було вирішено випустити серію коміксів, присвячену Міньйонам.