"Эх, нелегкая это работа - правильно отдыхать". (Виталий Власенко)

Вы здесь

Сергей Скачков (ЗЕМЛЯНЕ)

15.02.2014 - 19:00

Тел. для справок 7-50-19

Легенди російського року, одні із засновників і перших виконавців Хард-року в СРСР в ПОЛТАВІ
« Земляне» - радянська і російська музична група , один з найпомітніших колективів періоду « ВІА » у радянській музиці.
 
Приблизно в 1992 - 1994 році гурт під назвою «Земляне » відтворює вокаліст Сергій Скачков , назва більше не змінюється. Він реєструє назву « Земляне» на ім'я московського театру пісні "Музичний магазин . У 1996 році запущена концертна програма з новими піснями і старими хітами.
У 1996 році нові « Земляне» разом з іншими артистами взяли участь у передвиборчому марафоні екс- Президента РФ Б. Єльцина «Голосуй , або програєш ». 
До 1999 року склад групи знову змінюється і з того часу залишається незмінним.
З березня 2004 року Скачков і Кисельов об'єднують свої зусилля для нового злету групи .
У 2006 році « Земляни » відсвяткували 30 -річчя існування групи. На ювілейному концерті на одну сцену з легендарним ВІА вийшли відомі зарубіжні рок- музиканти з Uriah Heep , Deep Purple , Nazareth , Black Sabbath , Animals , Kingdom Come та інші. На концерті , відразу після першої пісні заспіваною С.Скачковим , виступив з промовою В. Кисельов , і був представлений провідними як « беззмінний керівник групи».
У листопаді того ж року відбувся великий урочистий концерт- фестиваль під назвою « Ця пісня стала гімном », присвячений 30 - річчю написання пісні « Трава у дома » , за участю багатьох артистів зірок естради , російських космонавтів і різних громадських діячів. На цьому концерті , рішенням « Роскосмос » , пісні « Трава у дома » , давно заслужено є неофіційним гімном радянської космонавтики , був привласнений і офіційний суспільний статус « Гімну російської космонавтики » ! .
31 березня 2010 «Земляне » прибули на космодром Байконур , щоб заспівати для космонавтів.
9 травня 2010 група виступила в Софії ( Болгарія). У 2011 році виступали на фестивалі російської пісні « Зелена Гура » у Польщі .
21 січня 2012 Президент РФ Д. Медведєв на неформальній зустрічі з ансамблем разом заспівали пісню «Земля в ілюмінаторі» .