"Эх, нелегкая это работа - правильно отдыхать". (Виталий Власенко)

Вы здесь

Шалений Макс: Дорога Люті

28.05.2015-03.06.2015 - 12:00, 16:10, 23:30

Режисер: Джордж Міллер
Жанр: пригоди, трилер, екшн
В ролях: Том Харди, Шарліз Терон, Ніколас Холт, Зоі Кравіц, Райлі Кеох, Енгус Семпсон, Роузі Гантінгтон-Вайтлі, Меган Гейл

Для Макса Рокатанскі єдиний спосіб втамувати гіркоту втрати дружини - це побути наодинці. Однак Шаленому Максу не виходить сховатися від людської уваги. Він потрапляє на лінію перехресного вогню між конвоєм під проводом імператриці Фюріози і запеклими покидьками, які їх переслідують. Мета бандитів - жінки, здатні дати потомство, яке можна буде використовувати в своїх цілях. Колишній поліцейський мимоволі стає на бік втікачок, які збираються перетнути небезпечну пустелю. Починається божевільна гонка, в якій слабкому не вижити.

На виробництво фільму пішло ні багато ні мало близько 25 років. Сценарій для фільму був готовий ще в 2003 році. Тоді ж студії готові були виділити на створення 100 мільйонів доларів, а зйомки обіцяли пройти в Австралії та Намібії. Але через складну політичну ситуацію та деяких інших моментів проект "Шалений Макс: Дорога люті"заглох. При цьому робота в Намібії вже почалася. Ще раз про своє бажання всерйоз зайнятися виробництвом сиквела Джордж Міллер, режисер попередніх частин, заявив у 2006 році. Але й тоді спроба відродити фільм не увінчалася успіхом.

Фільм міг стати й анімаційним фільмом, про що заявили в 2009 році. При цьому рейтинг фільму обіцяв бути зовсім не дитячим, а 18+. Уже в цей період стала відома доля бойовика. У 2010 році в якості головних виконавців підібрали Тома Харді і Шарліз Терон. До 2014 деякий матеріал, до цього ж зйомки знову були частково зірвані, коли обрана локація в Намібії після тривалих проливних дощів з пустелі перетворилася на квітуче поле. Але, як би там не було, частина матеріалу була знята ще в 2013 році, а інша частина "Шалений Макс: Дорога люті" була перезнята. Що примітно, близько 80-90 відсотків фільму були створені без застосування комп'ютерної графіки.