"Эх, нелегкая это работа - правильно отдыхать". (Виталий Власенко)

Вы здесь

Студия "Квартал-95"

18.12.2014 - 19:00

Тел. для справок 7-50-19

Студія «Квартал-95». Нова програма 2014. 
Українська корпорація гумору, вітчизняна машина сміху і креативу - «Студія Квартал-95», незважаючи на непросту ситуацію в країні, продовжує радувати всіх своїм чудовим творчістю! 

У 2014 році глядачів чекає нова неймовірно смішна концертна програма, яку зможе побачити вся Україна. Гастролі «Кварталу» пройдуть у всіх українських регіонах, об'єднуючи іскрометним гумором Схід і Захід, Південь і Північ нашої країни. 

Гумор «Кварталу» - це чудові ліки від будь-яких прикростей і напастей, що дарує гарний настрій і що дозволяє зберігати оптимізм і здоровий погляд на світ. 

У році, «Квартал-95» також порадує новими смішними телевізійними проектами і веселими кінокомедії. 

На самому початку 2014 року на великі екрани вийшло продовження популярного комедійного блокбастера «Любов у великому місті-3», в якому разом з вже улюбленими акторами знялися справжні зірки Голлівуду! 

Формат обожнюваного телеглядачами комедійного серіалу «Свати» буде адаптований в Казахстані. У Білорусії будуть зніматися програми «Розсміши коміка» та «Вечерний Минск». 

Та найкращим продуктом «Студії Квартал-95», безумовно, є живі концертні виступи її талановитих артистів на чолі з неповторним Володимиром Зеленським.

Концертне агентство «Майстер Шоу» організовує новий всеукраїнський тур «95-го Кварталу» по території України. 

Всіх, хто зможе потрапити на живий виступ «Кварталу», очікує нова двогодинна програма без антракту. Дві години нестримного реготу та сміху до сліз варті того, щоб піти на це шоу!