"Эх, нелегкая это работа - правильно отдыхать". (Виталий Власенко)

Вы здесь

Суперкоманда

30 квітня - 6 травня - 3D - 11:30, 13:30, 2D - 10:00, 16:05 / 7-13 травня - 3D - 14:45, 2D - 10:00, 11:45

Країна: Іспанія, Аргентина
Режисери: Хуан Хосе Кампанелла

В ролях: Руперт Грінт, Хуан Хосе Кампанелла

Жанр: анімація, пригоди, сімейний
Тривалість: 106 хв

Життя гра, але для когось гра це життя. У фільмі піде мова про соромливого хлопчину по імені Амадео, талановитого гравця у футбол. Ось тільки не в звичайний  простий футбол, а в настільний, у чому він досяг успіху. Працюючи в таверні, Амадео і знати не знав, з чим йому прийдеться зіткнутися! Пригода, призом у якому стане визнання від зазнайки Гроссо. Це буде справжній матч, протистояння, в якому нашому героєві допоможуть його улюблені спортсмени настільної гри, які чарівним чином ожили. Хоробрий і добрий Амадео разом з маленькими фігурками просто повинні перемогти, адже за всім цим спостерігає його кохання.

Працюючи над розвитком своєї індустрії анімаційних фільмів, Іспанія і Аргентина, не без допомоги Індії та США, з кожним роком показують свої роботи вже на міжнародному рівні. В основу "Чарівного футболу 3D" ліг не просто сценарій, а ціле оповідання, автором якого є Роберто Фонтанарроса. Крім того, історію допрацював сам режисер мультфільму Хуан Хосе Кампанелла, у фільмографії якого є вельми цікаві проекти, наприклад "Доктор Хауз". Тому серед не самих відомих прізвищ у касті стрічки на першому місці все ж можна побачити Руперта Грінта, відомого по сазі про Гаррі Поттера.

Трудитися над проектом розпочали 27 листопада 2009 року, що продовжувалося до 2013 року. Для анімаційного проекту це нормально, тому що робота над якісною комп'ютерною графікою досить кропітка і громіздка. "Чарівним футболом" займалося близько 300 осіб, серед яких не тільки аніматори, а й просто ілюстратори, дизайнери і не тільки. Для Латинської Америки фільм став першим анімаційним фільмом, знятим за допомогою і на рівні найсучасніших умов і технік. Бюджетних коштів на виробництво мультфільму було виділено в сумі, що дорівнює 12-13 мільйонів американських доларів.