"Эх, нелегкая это работа - правильно отдыхать". (Виталий Власенко)

Вы здесь

Виставка-презентація «Освіта» запрошує майбутніх абітурієнтів

19.11.2014 с 10:00 до 16:00

56-25-13, 56-20-52

Одна з найважливіших проблем сучасної молоді – це вибір професії. Намагаючись допомогти випускникам шкіл зробити правильний вибір Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щорічно, вже 12 років поспіль, проводить виставку – презентацію навчальних закладів різних рівнів акредитації «Освіта». Щорічно виставку відвідує від 2000 до 5000 тисяч полтавців та гостей міста.

В цьому році у виставці братимуть участь 31 навчальний заклад міста Полтави та Міський центр зайнятості. Кожен навчальний заклад готує експозицію на якій представить свої досягнення, навчально-виховну базу, форми навчання, вимоги до абітурієнтів, спеціальності за якими проводять підготовку спеціалістів. Кожен з відвідувачів виставки матиме змогу поспілкуватися з представниками навчальних закладів, отримати інформаційні буклети, стати учасником майстер-класу, які будуть проводити на виставці, з метою реклами різних спеціальностей, представники професійно - технічних училищ, ліцеїв та коледжів.

Коштами міської влади виготовлено довідник «Освіта», який безкоштовно буде роздаватися відвідувачам виставки. У довіднику міститься інформація про навчальні заклади міста різних рівнів акредитації, яка сприятиме профорієнтації абітурієнтів.

З метою підвищення якості профорієнтаційної роботи під час діяльності виставки буде проводитись конкурс на кращу презентацію навчального закладу, в якому у якості журі будуть саме відвідувачі виставки. В кінці роботи виставки-презентації будуть підведені результати конкурсу та урочисто нагороджені переможці.

Майбутні абітурієнти та їх батьки матимуть змогу поспілкуватися і з спеціалістами Міського центру зайнятості, які нададуть інформацію по працевлаштуванню, ринку праці, проведуть анкетування по профорієнтації.

Тож, усіх випускників шкіл, їх батьків та усіх кого цікавить питання вибору майбутньої професії, Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді запрошує 19 листопада, з 10.00 до 16.00 години до виставкової зали Міського будинку культури на виставку – презентацію навчальних закладів «Освіта».

 

Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді