"Эх, нелегкая это работа - правильно отдыхать". (Виталий Власенко)

Вы здесь

Володимир Дорош

21.03.2015 - 19:00

Тел. для справок 7-50-19

Осінні новели «на біс» прозвучать в Полтаві!

Трохи менше ніж півроку назад, у Полтаві пройшла презентація-зйомка грандіозного концерту Володимира Дороша і ось вже у березні відбудеться обіцяна реприза феєричного дійства, яке й досі залишається яскравим і приємним спогадом в пам‘яті полтавських поціновувачів справжньої української музики й душевних пісень.

21 березня в ПД «Листопад» Володимир Дорош разом з гуртом «Гармонія» подарує шанувальникам грандіозне повторення вражаючого свята музики – концертну програму «Осінь. 14 новел». Усі, хто відвідає шоу вперше, гарантовано отримають шквал позитивних емоцій та естетичну насолоду від якісної української музики. А ті, хто бажають вдруге послухати осінні мотиви, неодмінно відчують приємне дежавю минулорічної дебютної презентації-зйомки концерту Володимира Дороша. Організатори й учасники свята музики обіцяють повторити та навіть більше – перевершити успіх презентації концертної програми «Осінь. 14 новел», яка, до речі, отримала безліч схвальних відгуків як від критиків, так і від пересічних слухачів і любителів музичної творчості.

Весняного суботнього вечора, 21 березня о 19.00 запрошуємо усіх бажаючих до концертного залу ПД «Листопад» на грандіозне музичне шоу «Осінь. 14 новел». Володимир Дорош разом із гуртом «Гармонія» виконає добре відомі хіти та прем‘єрні композиції. Окрім музичного задоволення, гарні враження від концерту створять яскраві декорації, вражаючі спецефекти, хореографічний виступ балетної групи та тепла атмосфера, яка притаманна кожному концерту Володимира Дороша. Замовити та придбати квитки можна у касі ПД «Листопад» або на сайті karabas.com.