"Одна из несомненных и чистых радостей есть отдых после труда" (Иммануил Кант)

Вы здесь

Кафе-кофейня "Львівська кав'ярня"

Телефон: 
(066) 321 70 44
Адрес: 
Октябрьская, 32 / Октябрьская, 30б
Web-сайт: 
E-mail: 
График работы: 
с 9:00 до 23:00

Чи бачили Ви колись кавові сни? Сни, у яких чуєш шум кавоварки, відчуваєш терпкуватий аромат щойно змелених зерен та спостерігаєш естетику приготування напою руками справжнього поціновувача мистецтва кавоваріння? Ці сни родом з міста-батька кавовових феєрій – зі Львова. Ми готові Вам їх подарувати! Саме тут у «Львівській кав’ярні» вони стають реальністю.

Філіжанка львівської кави – це не лише горнятко чорного запашною напою, а й дух самого старого Львова, його душа і гордість, історія та віковічні традиції, які знову і знову оживають з кожним Вашим ковтком.

Нас знайти дуже легко. Якщо будете у центрі, десь біля торгового дому ЦУМ, дуже глибоко вдихніть повітря. Вловивши нотки кавового аромату, йдіть за покликом душі, і Ви неодмінно нас знайдете (вул.Жовтнева, 32 - навпроти ювелірного магазину "Рубін").

Коли на небі з'являється місяць, кав'ярня поринає у ніжне світло свічок і перетворюється на справжній острівець романтики, де за келихом глінтвейну ще більше закохуєшся у цей магічний напій - каву…

Наша Кава – це не напій, це – явище, що увібрало в себе безмежний світ людських емоцій, почуттів та вражень. Цей напій – свідок багатьох людських перемог і поразок, мрій, таємниць та пригод. В історії Кави – вся історія СПРАВЖНЬОЇ НАСОЛОДИ!

Для малечі є дитяча кімната!

Матусина година радість діток та батьків!!!

Кожної неділі з 11:00 до 12:30, "Львівська к’авярня" запрошує до себе діток з батьками для теплого відпочинку. Свіжозмелена запашна кава порадує дорослих, а "Шоу-театр "Жако" гратиметься з діточками у цікаві ігри та даруватиме незабутні різноколірні емоції!

Щосуботи працює фотограф Олеся Клочко.

Кожна дитинка отримає маленький подаруночок та фото на пам'ять!

 

 

 

 

 

 

 

Вечір живої музики

Романтичними вечорами (щоп’ятниці та у вихідні) пропонуємо проводити кавування під акомпанемент живої музики. Для Вас грають чарівні мелодії класичних композицій на саксофоні, флейті, бандурі, гітарі.

І пам'ятайте! Наша Кава вміє зберігати Ваші потаємні бажання, таємниці, слова кохання і гарно підтримає ділову розмову!

Львівська кав'ярня – відпочинок для кожного...

 

 

 

 

 

 

 

 

На карте: