Информация о товарах и услугах, предприятиях и организациях г.Полтавы и Полтавской обл. из базы данных РА Бизнес-справка 1503

Вы здесь

Магазин алкогольных напитков "Градус", ЧП "Полагропром"

Телефон: 
509470, 562739 / 664870 / 612174 / 630051 / 642007
Адрес: 
Н.Базар, 2 / Великотырновская, 39а / Зеньковская, 4 / Грушевского, 6 / Б.Хмельницкого бульвар, 3
График работы:  8:00-16:00 / 8:00-22:00  / 08:00-23:00 без перерывов и выходных
 
Предложения: 
Алкогольные напитки в ассортименте, опт, мелкий опт, розница
Вино-водочные изделия опт, мелкий опт, розница
Вода опт, мелкий опт, розница
Соки опт, мелкий опт, розница
Пиво опт, мелкий опт, розница
Слабоалкогольные напитки опт, мелкий опт, розница
Кондитерские изделия опт, мелкий опт, розница
Бакалея опт, мелкий опт, розница
Чай, кофе опт, мелкий опт, розница

   Магазин алкогольних  напоїв «Градус» гостинно відчиняє двері у місті Полтаві по  вул. Новий Базар,2, вул. В.Тирнівська, 39а, вул. Зіньківська, 4, вул.Грушевського, 6 та бульвар Б.Хмельницького, 3, вражаючи своїм асортиментом. Тут можна знайти напої, як вітчизняного  так і імпортного виробництва. Таке різноманіття товару обумовлене багаторічною співпрацею з провідними  виробниками алкогольних та безалкогольних напоїв і нараховує близько 30-ти  постачальників.

   Асортимент  в магазині  не залишить байдужим нікого, адже кількість найменувань становить майже 2,5 тисячі одиниць товару, більша частина якого це найрізноманітніші напої, які задовольнять найвибагливіших покупців.

   Вся продукція має високу якість, так як поставки здійснюються виключно від виробника та мають всі документи для її підтвердження.  Багато торгових марок являються брендами, які відомі на всю країну, що вказує на високий рівень магазину “Градус”

   Багаторічний досвід роботи  заснований на довірі покупців та постачання якісної продукції — переконатись в цьому можна, відвідавши магазин “Градус” по вул.В.Тирнівська та по вул.Новий Базар,2

МАГАЗИН “ГРАДУС”- ЦЕ ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ!!!!

МАГАЗИН “ГРАДУС” - МАГАЗИН ТАКИЙ,  ЯК ТРЕБА!!

На карте: