Информация о товарах и услугах, предприятиях и организациях г.Полтавы и Полтавской обл. из базы данных РА Бизнес-справка 1503

Вы здесь

Полтавська державна аграрна академія

Телефон: 
500273, 22994
Адрес: 
Сковороди, 1/3
Web-сайт: 

Полтавська державна аграрна академія - один із найстаріших навчальних закладів Полтавщини. За свою майже вікову історію тут підготовлено чимало висококваліфікованих спеціалістів. Випускники академії нині займають керівні посади як в українських, так і в іноземних бізнес-структурах, працюють у державних органах влади та в різних міністерствах України.

Нині до складу академії входять 6 інститутів, 7 факультетів, 7 технікумів і коледжів, інститут післядипломної освіти, мовний центр, селекційний центр, дослідне господарство, центр довузівської підготовки, ліцей, санаторій-профілакторій та спортивно-оздоровчий табір, який розташований на березі річки Ворскла. У нашому навчально-науково-виробничому комплексі навчається понад 14 тисяч студентів, із яких близько 50% студентів навчається за рахунок державного бюджету.

Широкі й міцні міжнародні зв'язки академії дають нашим студентам можливість пройти ознайомчу закордонну практику або стажування у 16-ти країнах світу. Стипендіальні кошти, що їх отримують наші студенти під час таких практик чи стажувань, у декілька разів перевищують сумарну вартість навчання студента за контрактом у нашій академії.

Крім того наші магістри мають можливість отримати паралельно з нашим українським дипломом ще й європейські дипломи державного зразка.

Академія має хороше матеріально-технічне забезпечення. На території студентського містечка, розташованого неподалік від центру міста, до послуг студентів - 5 навчальних корпусів, 6 гуртожитків, дискотека, студентський бар «Еней», інформаційний центр, їдальня, 4 буфети, спортивні й тренажерні зали, 2 спортивні майданчики, медичний пункт, віварій. Територія студентського містечка огороджена та оснащена зоною вільного доступу до мережі Інтернет Wi-Fi.

Справжньою окрасою не лише академії, а й Полтави є чудовий парк площею 4,5 гектара, де ростуть чимало екзотичних рослин.

Досвід багатьох десятиліть доводить, що Полтавська державна аграрна академія була й залишається флагманом науки з європейською якістю української освіти.

У Полтавській державній аграрній академії підготовка студентів ведеться за ступеневою системою - бакалавр, спеціаліст, магістр - відповідно до отриманих ліцензій зі спеціальностей: 8.050106 "Облік і аудит", 8.050201 "Менеджмент організацій", 8.130102 "Агрономія", 8.130201 "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва", 8.130501 "Ветеринарна медицина", 8.091902 "Механізація та електрифікація сільського господарства", 8.050104 "Фінанси", 8.050107 "Економіка підприємства", "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування", 6.040106 із загальним обсягом набору 930 осіб

Напрями підготовки та спеціальності

Академія акредитована за ІV рівнем акредитації.

Академія здійснює підготовку фахівців у відповідності з напрямами (спеціальностями), затвердженими постановами Кабінету Міністрів України від 27.09.2010 № 787 «Про затвердження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста і магістра» (зі змінами), від 13.12.2006 № 1719 «Про перелік напрямів, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра» (зі змінами) та від 20.06.2007 № 839 «Про затвердження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста» (зі змінами).

Студенти навчаються за ступеневою системою підготовки «бакалавр – спеціаліст – магістр» за напрямами:

  • «Облік і аудит»
  • «Фінанси і кредит»
  • «Економіка підприємства»
  • «Менеджмент»
  • «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва»
  • «Агрономія»
  • «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»
  • «Ветеринарна медицина»
  • «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»