Информация о товарах и услугах, предприятиях и организациях г.Полтавы и Полтавской обл. из базы данных РА Бизнес-справка 1503

Прес-реліз

щодо проведення літературно-театралізованого свята

«Людина створена для щастя, як птах для польоту»

(до 160-ї річниці від дня народження В.Г.Короленка)

   Володимир Галактіонович Короленко – видатний письменник, публіцист, громадський діяч, ім’я якого тісно пов’язане з нашим рідним містом. Його життя, його роздуми про людину, про те, якою вона має бути і для чого живе на світі – прекрасні зразки для сучасників в утвердженні гуманізму та демократії в нашому суспільстві, а його громадська діяльність є яскравим прикладом служіння народу.

   «Людина створена для щастя, як птах для польоту» - ці слова В.Г.Короленка (оповідання «Парадокс») звучать актуально й сучасно і для сьогодення. Саме таку назву мало міське літературно-театралізоване свято, що проходило на базі гімназії № 17 15 листопада 2013 року.

   Його організатори – методичний кабінет управління освіти і вчителі світової літератури навчальних закладів міста.

   Глядачі (учні 8-9 класів шкіл міста) мали можливість переглянути фрагменти з життя письменника (Б.Левін «Великий праведник»), познайомитися з його творчістю. До програми свята увійшли уривки з кращих творів В.Г.Короленка «Огоньки», «Лес шумит», «Без языка», «Дети подземелья», «Слепой музыкант», «Парадокс» у виконанні театральних колективів шкіл №№ 8, 10, 11, 13, 21, 26, 27, 28, 33, 34, 38. Окремі події із життя письменника представили на сцені учні гімназій №№ 17, 32 (за книгою Бориса Левіна «Великий праведник»). Мистецтво танцю дарували глядачам танцювальні колективи «Гарний настрій» (МБК) і «Соколики» (інститут «Світоч»). Юні артисти продемонстрували високу виконавську майстерність, сценічну культуру.