"Одна из несомненных и чистых радостей есть отдых после труда" (Иммануил Кант)

Вы здесь

Санаторій "Сосновий бір"

Телефон: 
(05353) 92417, (05353) 24041
Адрес: 
с.Власівка (Зіньків)
Web-сайт: 

Санаторій працює з 1969 року, має загальнотерапевтичне спрямування, тут лікують хвороби опорно-рухової, серцево-судинної, нервової, ендокринної систем, органів дихання. 1998 року створено ще гастроентерологічне відділення на 50 ліжок із необхідною лікувально-діагностичною базою. В оздоровниці застосовують сучасні традиційні й нетрадиційні методи лікування, поєднані з правильним дієтичним харчуванням. Сьогодні "Сосновий бір" - це ціле містечко з новими корпусами, поліклінікою, обладнаною найсучаснішою апаратурою, водогрязелікарнею. На території лікувально-озоровчого закладу існує джерело мінеральної води "Ташань", внесеної до каталогу мінеральниї вод України. До послуг відпочиваючих - різноманітні культурно-розважальні програми.

Унікальність оздоровниці забезпечується насамперед цілющим кліматом, настояним хвоєю, лікарськими травами і життєдайною водою. Це екологічно чиста зона! Ефективне застосування природних факторів в оздоровчому процесі, найсучасніші методи діагностики й лікування, помножені на творчі зусилля, професіоналізм, турботу, душевне тепло і щирість колективу, творять справжні дива.

Сосновий бір живе своїм неповторним, незалежним від цілого світу життям. Приїжджаючи до нас ви забудете про земні турботи і повністю віддастесь природі, відпочинку та піклуванню про свою душу та тіло (нарешті!). Така розкіш випадає на нашу долю не часто. Забудьте про те, скільки вам років, звідки ви, і яка ваша професія, бо ви - нова людина – відпочиваючий!!! Вас чекають відголоски соснового лісу, ніжні хвилі річки Ташань, солодкий сон на пісчаному пляжі та невгамовні танці ввечері.

Спробуйте нашу підбірку розваг та послуг для Вас:

  - Відпочинок на пісчаних пляжах річки Ташань

  - Сауна

  - Косметологічний кабінет

  - Стоматологічний кабінет

  - Літній спортивний майданчик ( бадмінтон, волейбол та інше)

  - Настольний теніс

  - Спортивна зала

  - Велосипедні прогулянки

  - Похід до соснового лісу за грибами або на шашлики біля Дерева кохання

  - Обладнані місця для власноручного приготування м’яса (мангал)

  - Екскурсії до Гоголівської садиби, Ахтирського музею Курської дуги, садиби Лесі Українки, що біля Гадяча, та до Опішнянського музею кераміки

  - Бібліотека

  - Кабельне телебачення

  - Культурно-розважальні програми (концерти, танці, кіно, та ін.)

  - Більярдна

  - Інтернет в режимі тестування поетапно вводиться в дію

  - Магазин

  - Таксі

  - Сучасний басейн з гидромасажем, з сучасною технологією очищення води

 

 

Насолоджуйтесь настояним хвоєю цілющим повітрям санаторію «Сосновий бір» кожну хвилину!

На карте: