Информация о товарах и услугах, предприятиях и организациях г.Полтавы и Полтавской обл. из базы данных РА Бизнес-справка 1503

Вы здесь

ТОВ "Агрофірма "Маяк"

Телефон: 
(05350)2-22-89, 2-23-56, 2-14-45
Адрес: 
смт. Котельва, вул. Жовтнева, 320
Web-сайт: 

Рослинництво

Галузь рослинництва ТОВ "Агрофірма "Маяк" займається вирощенням сільськогосподарських культур на площі 11 600 га орної землі.

В господарстві впроваджено 4 науково-обґрунтованих сівозміни, які забезпечують стабільну врожайність і покращують структуру і якість ґрунтів.

Машинно-тракторний парк в повному обсязі забезпечує потреби рослинництва в техніці.
На ряду з традиційним землеробством широко застосовується безплужна, мінімальна та нульова система обробітку ґрунту.

Посів проводиться якісним сертифікованим насінням відповідно до вимог чинного законодавства України.
Доочистка, просушування і зберігання зернових культур здійснюється на потужностях власного елеватора.

Основними напрямками в рослинництві є:

 • вирощування зернових, технічних, круп'яних культур для власної переробної галузі;Заготівля силосу
 • вирощування цукрових буряків;
 • вирощування кормових культур для тваринництва господарства.

Перспективи розвитку (мета):

 • зменшення хімічного навантаження на ґрунт;
 • впровадження біометодів в рослинництві;
 • збільшення використання органічних добрив;
 • покращення якості ґрунтів;
 • вирощування якісної екологічно чистої продукції.

 

Тваринництво

Галузь тваринництва вважається однією із найбільш перспективних напрямків розвитку. Використовуючи системний підхід та сучасні технології, вдалося перетворити тваринництво на високорентабельний агробізнес, що розвивається у широкому спектрі напрямків.

Основним напрямком розвитку є скотарство, свинарство, племінна справа, птахівництво, вівчарство, бджільництво, кормовиробництво.

Скотарство: Історично так склалося, що галузь скотарства у господарстві не знала періодів занепаду, а завжди була на належному рівні розвитку.

На даний час у господарстві успішно працюють три молочні ферми, одна з яких, МТФ №1, із прив'язною системою утримання на 1000 голів корів із доїнням у молокопровід і сучасною імпортною системою доїння та контролю цих процесів. У період із квітня по жовтень корови знаходяться на літньому таборі, де використовуємо унікальну систему , при якій корови споживають повнораціонну кормову мішанку та одночасно випасаються на природніх пасовищах. Доїння здійснюється на доїльній площадці на 48 доїльних місцях з обладнання італійської фірми "Інтерпульс", де молоко не має доступу до повітря та з повністю автоматичною системою промивки.

Ферма "Годувальниця" реконструйована у період із 2005 по 2007 роки, на якій утримується 1000 голів молочних корів із системою цілорічного безприв'язного утримання. Ферма забезпечена доїльним обладнанням американської фірми "Bou Matic" - одного із лідерів у виробництві автоматизованих систем доїння, комп'ютерною програмою управління стадом "Uniform - Agri", програмою контролю за процесами годівлі "ТМR Тracker" .

В лютому 2012 року введена в дію перша черга третьої МФ "Годувальниця-2" із ще сучаснішими засобами утримання та доїння корів. У доїльній залі змонтоване обладнання фірми "ВЕСО" ( США, Каліфорнія) - єдиний доїльний зал в Європі, що являє собою паралель 2 х 14 з можливістю розширення 2 х 18. На даний момент на фермі утримується 500 дійних корів. Середній удій на дійну корову становить 29 кг молока.

Але найбільша наша гордість - це запровадження та успішне функціонування системи управління сучасною молочною фермою - це коли кожна людина на фермі чітко знає що, коли, як і з якою якістю потрібно зробити, і що дуже важливо, не просто знає, але і виконує, адже є показники, за якими контролюється виконання робіт.

 

Використання новітніх технологій в молочному скотарстві ТОВ "Агрофірма "Маяк" дозволило досягти таких результатів:

Поголів'я великої рогатої худоби досягло рівня 6500 голів, у тому числі 2500 голів молочних корів.

ТОВ “Агрофірма “Маяк” має статус племінного заводу з розведення худоби української чорно-рябої молочної породи.
Наше господарство являється базовим господарством для проходження практики, виробничих тренінгів студентами Полтавської державної аграрної академії.

ТОВ “Агрофірма “Маяк” у квітні 2008 року була внесена у Реєстр спеціальних сировинних зон як підприємство, продукція якого може використовуватися для виготовлення дитячого та дієтичного харчування. Продуктивність молочного стада за 2012 рік  склала - 8077 кг молока на корову.

Показники якості молока:

 • жир - 3,7 - 3,9 %;
 • соматичні клітини - 110 - 120 тис/мл;
 • білок - 3,2;
 • бактеріальна забрудненість - 2 - 4 тис. клітин/мл.

Наша найближча мета - це валовий добовий удій 65 тонн молока та створення власної його переробки.

Поряд із молочним скотарством розвивається також і м'ясне. Щорічно у господарстві відгодовуються 1200 голів бичків до живої маси 500 кг, що забиваються на власному м'ясокомбінаті. Раціони годівлі складаються із силосу, сінажу, грубих кормів та комбікорму власного виробництва. Середньодобові прирости на відгодівлі становлять 1500г.

Ще одним великим напрямком розвитку галузі тваринництва є свинарство, що налічує більше 5000 голів. Господарство є племінним репродуктором з розведення свиней великої білої породи, але поряд із ним на товарній фермі успішно застосовуємо гібридизацію. Утримання свиней проводиться по добре відлагодженій традиційній технології, водонапування здійснюється через використання соскових поїлок. Годівлю проводимо комбікормами власного виробництва без додавання преміксів та добавок сумнівного покупного походження, всі компоненти комбікормів вирощені на полях агрофірми і мають гарантовану якість. Такі тенденції у веденні галузі свинарства зумовлені тим, що ми чітко дотримуємося екологічних вимог, у тому числі і до м'ясної продукції, адже кінцевий результат (м'ясні продукти) реалізуються тільки у власній торговій мережі.

Характеристики племінного напрямку нашої діяльності:

Племінний завод із розведення великої рогатої худоби української чорно-рябої молочної породи:

 • Поголів'я ВРХ - 3300 гол
 • В тому числі корів - 800 гол
 • Прогнозований удій на 1 корову за 2012 рік ≈ 8500 кг
 • Середньодобові прирости на вирощуванні - 800 г
 • Вихід телят - 85 %.

  Свиноводство, свиньи

Племінний репродуктор із розведення свиней великої білої породи:

 • Поголів'я свиней - 1978 гол
 • У тому числі свиноматок - 80 гол
 • Вихід поросят від 1 свиноматки за рік - 22 гол
 • Середньодобові прирости на відгодівлі - 650 г

Племінний молодняк ВРХ та свиней використовується для відтворення власного стада та на продаж.

 

Племінний репродуктор із розведення овець асканійської тонкорунної породи таврійського типу:

 • Поголів'я овець - 435 гол
 • У тому числі вівцематок - 181 гол
 • Вихід ягнят від 100 вівцематок - 140 гол
 • Настриг вовни - 7,3 кг/гол

Дані види діяльності підтверджені атестатами та ліцензією Міністерства аграрної політики та продовольства України.

птахівництво, птицеводство, куры несушкиОднією із допоміжних галузей є птахівництво. Ферма кліткового утримання курей-несучок в кількості 25 тисяч голів з повною автоматизацією технологічних процесів та комп'ютерного контролю мікроклімату дає вагомі показники несучості - 95%.

На рік у господарстві заготовляється 2,5 тисячі тонн сіна, 20 тисяч тонн бобового сінажу, 40 тисяч тонн силосу, 15 тисяч тонн концентрованих кормів.

Для виготовлення комбікорму гарантованої якості та складу збудований сучасний комбікормовий завод із комп'ютерною системою управління виробничими процесами. Його продуктивність - 80 тонн за зміну. Компонентами для виготовлення є зернові фуражні культури, що вирощуються на полях агрофірми, а також продукти власної переробки - соєвий жмих та соняшникова макуха.

Для зменшення витрат на утримання худоби, її оздоровлення та ремонт приміщень використовують давно забуті, але дуже продуктивні, літні табори для корів та молодняка.

 

Виробництво екологічно чистих продуктів харчування та їх реалізація

Екологічно чисті продукти харчуванняУкраїна має великий природний потенціал землі та трудолюбивих селян. Цей Божий дар здатний забезпечити продуктами харчування нашу країну та тримати світове лідерство. Кожен українець повинен зрозуміти, що гени нашого організму, імунна система здатна приймати продукти харчування, які споживали наші батьки, діди та прадіди. До інших, тропічних і субтропічних, генномодифікованих, з інгредієнтами наша імунна система ще не готова.

В гонитві за високими прибутками на землю прийшли інвестори з генетично модифікованими технологіями, які погіршують екологію землі та навколишнього середовища.

Такий стан розбалансованого і неякісного харчування поставив під загрозу здоров'я людей, а особливо дітей. Небезпечний сумнівний імпорт, який став основною сировиною для переробних підприємств, продовжує знищувати українського виробника.

Щоб протистояти цим негативним явищам, захистити в першу чергу споживачів, не допустити дальшого розвалу  села, ми хочемо залишитися Вашими «Годувальниками». Агрофірма «Маяк» отримала статус спеціальної сировинної зони з виробництва екологічно чистих продуктів дитячого та дієтичного харчування та нагороджена дипломами «Кращий вітчизняний товар» у номінаціях: виробництво м'ясної продукції, тваринництво та рослинництво у 2009 та 2010 роках.

Через мережу фірмових магазинів ми поставимо до Вашого столу продукти власного виробництва - м'ясо і маяківські ковбаси торгової марки «Маяківська свіжина», молоко, хліб, олію,крупи, макаронні вироби цукор, мед, овочі.

Наші цілі

 1. Виробництво екологічно чистої сільськогосподарської продукції та її переробка на власних потужностях.
 2. Реалізація власної продукції через мережу фірмових магазинів «Рідне село».
 3. Переробку продукції здійснювати за державними стандартами.

Наші технології з виробництва сировини для переробки

 1. Вирощення озимої пшениці та жита для виробництва борошна, круп, макаронних виробів без застосування гербіцидів і пестицидів на органічній основі.
 2. Виробництво концентрованих кормів для годівлі тварин без застосування гормональних преміксів.
 3. Виробництво молока і м'яса на природних кормах (природні випаси, бобові трави).

Перший магазин у смт. Котельва було відкрито 18 грудня 2008 року - це магазин “Фірмовий”.

З 14 липня 2009 року агрофірма "Маяк" заснувала мережу продуктових магазинів роздрібної торгівлі екологічно чистих продуктів харчування «Рідне село».

«Рідне село» - це молода торгова мережа. На сьогодні відчинено 7 магазинів заприлавкової торгівлі та 2 магазини з самообслуговуванням.

«Рідне село» пропонує великий асортимент товарів продуктової групи. Основне місце займає продукція власного виробництва: м'ясо, ковбасні вироби, олія, хлібобулочні вироби , крупи, цукор, мед, овочі.

Це натуральні продукти без смакових підсилювачів, ароматизаторів, не містять харчових домішок, тобто є якісними і на 100% натуральними.

Продукція відповідає вимогам стандартів і технічних умов, показникам якості і безпеки.

«Рідне село» піклується про своїх покупців. Велика увага приділяється питанням якості продукції, а також підвищенню якості обслуговування.

Адреси торгових точок підприємства:

 • Магазин “Фірмовий” смт. Котельва, вул. Островського, 2з;
 • Магазин “Рідне село” смт. Котельва, вул. Жовтнева, 198;
 • Магазин “Рідне село” с.В.Рублівка, вул. Жовтнева, 49а;
 • Магазин “Рідне село” смт. Котельва, вул. Жовтнева, 283;
 • Магазин “Рідне село” м. Полтава, вул. Великотирнівська, 39а;
 • Магазин “Рідне село” м.Полтава, пров. П.Ротача, 15;
 • Магазин “Рідне село” м.Полтава, вул. Героїв АТО, 118;
 • Магазин “Рідне село” м.Полтава, вул. 23 Вересня, 9;
 • Магазин "Рідне село" м.Полтава, вул.Пушкіна, 51;
 • Магазин "Рідне село" м.Полтава, вул.Козака, 14.

 

На карте: