Информация о товарах и услугах, предприятиях и организациях г.Полтавы и Полтавской обл. из базы данных РА Бизнес-справка 1503

Вы здесь

Новорічна акція «Новий Рік іде до дітей» та фотоконкурс «Різдвяний Янгол» 

Мета акції: привернути уваги громадськості до дітей з малозабезпечених сімей, онкохворих, діток з родин переселенців, діток воїнів АТО.

Вже одинадцятий рік поспіль громадська організація «Наш шлях» проводить благодійну акцію «Новий Рік іде до дітей». В рамках цієї акції волонтери організації у костюмах новорічних чарівників приїздять до діток вразливих категорій та вітають їх з Новорічними та Різдвяними святами, даруючи  незабутній вир емоцій та віру в казку.

Головне для організаторів – довести, що дива існують і можуть трапитися з будь-ким і що це не залежить від соціального статусу чи товщини гаманця батьків. За роки діяльності ми привітали близько двох тисяч малюків віком від 2 до 11 років. Ми охоплюємо абсолютно всі категорії малозахищених діток, дітей з особливими потребами, сиріт, напівсиріт, складних дітей.  Нажаль, наші подарунки не можуть забезпечити всіх потреб малечі, але головна ідея – подарувати диво – досягає мети.  Адже батьки цих дітей скоріш за все не змогли б замовити Діда Мороза за гроші.

Збирають подарунки для дітей як звичайні  полтавці-благодійники, так і студенти, юридичні особи, підприємства - кожен може стати чарівником-Дідом Морозом на Новий рік. І це у прямому розумінні! Ми запрошуємо всіх наших спонсорів та меценатів ОСОБИСТО привітати малюків своїми ж подарунками! Надаємо всім бажаючим костюми та невеличкий сценарій і можете відчути себе Новорічним чарівником. Той, хто скористався такою можливістю, часто повністю змінює свій світогляд, а у нас ще так багато дітей, які потребують допомоги!

Принципова позиція нашої організації – ми не беремо грошей. Хто хоче допомогти, приносить дитячі іграшки, речі, солодощі, шкільне приладдя, приладдя для творчості - все буде передано тим, хто край цього потребує. Єдина умова - всі речі, подарунки, канцелярське приладдя, іграшки мають бути у гарному стані. Не треба давати дітям те, що ви збирались викинути на смітник.

Ти вже дорослий і не віриш у дива? Тоді почни творити їх сам - для інших, і переконаєшся, що вони таки існують!!

В рамках акції «Новий Рік іде до дітей» з 01.12.2016 по 19.01.2017 проводиться фотоконкурс «Різдвяний Янгол» на сайті РА «Бізнес-довідка 1503» http://003.poltava.ua/ 

Термін проведення - з 01.12.2016 по 14.01.2017 р.

Поетапно - умови конкурсу:

1. З 01.12.16 по 05.01.17 - набір учасниківна, фото надсилати на електронну адресу: durektor1503@ukr.net. Всі фото виставляються на сайті для попереднього перегляду.

2. З 05.01.17 по 13.01.17 - період голосування. 05.01.17 на сайті  http://003.poltava.ua/ відкривається функція голосування, з цього моменту всі бажаючі мають можливість підтримати того чи іншого учасника. Голосування припиняється 13.01.17 о 12-00.

3. Категорії учасників: діти від 0 до 3 років та  від 4 до 6 років. Нагородження проводиться у двох вікових категоріях.

4. Нагородження учасників - 14.01.2017. Всі учасники будуть запрошені до міського будинку культури на Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Стежками Гоголя».   

5. Учасник, який набрав найбільшу кількість голосів, отримує подарунки від партнерів та спонсорів, фотосесію у професійній студії, а також стає обличчям проекту РА «Бізнес довідка 1503» та обличчям настінного календаря.

6. Інформація про всіх партнерів та спонсорів буде висвітлена на сайті http://003.poltava.ua/, роздача рекламної продукції партнерів та спонсорів під час проведення заходу здійснюватиметься промоутерами РА «Бізнес довідка 1503» безкоштовно.

Умови участі в якості партнерів та спонсорів:

1. Забезпечення подарунками двох переможців у номінаціях від 0 до 3 років,  від 4 до 6 років, а також, за бажанням, інших учасників конкурсу

2. Розмістити афішу про проведення акції «Новий Рік іде до дітей» та ємність для збору подарунків у місці, доступному для широкого загалу.

 Інформацію про благодійну акцію можна отримати у директора РА «Бізнес-довідка 1503» Наталії Удовиченко за телефонами: 0668291173, 0673188817 або durektor1503@ukr.net