"Не важно, что вызывает болезнь, важно, что ее устраняет". (Авл Корнелий Цельс)

Вы здесь

IRIS, офтальмологічний центр

Телефон: 
+380 (532) 69-71-70, +380 (66) 197-30-31
Адрес: 
Миколи Дмитрієва, 6д

Наявність досвідчених фахівців, першокласного обладнання та турбота про кожного пацієнта, завдяки цим трьом обов’язковим складовим, офтальмологічний центр «Іріс» надає можливість успішного лікування.

Центр створений з урахуванням усіх традицій елітарної офтальмології та із застосуванням новітніх міжнародних методів лікування. Крім повного спектру медичних послуг, клієнти клініки також отримують найвищий рівень комфорту, повну конфіденційність і бездоганний сервіс.

 На реєстратурі в головному холі медичний персонал клініки з’ясовує цілі пацієнта і визначає які діагностичні процедури йому необхідні, перш ніж пацієнт почне консультацію з лікарем. Спеціалізована структура кабінетів діагностики була розроблена і побудована, щоб реалізувати цю концепцію. Це вимагає нового підходу лікарів і персоналу клініки, але також забезпечує скорочення часу від звернення пацієнта до постановки точного діагнозу і призначення своєчасного і правильного лікування. Офтальмологічний центр «Іріс» ставить собі за мету забезпечити атмосферу, яка, наскільки це можливо, комфортна для пацієнта, що знаходиться в діагностичних і операційних кабінетах.

Відкритість, повна інформованість пацієнта про захворювання, варіанти його лікування і можливі ризики, цьому сприяють.

Попередньо записатися на консультацію можна за тел.: 69-71-70, (066)197-30-31.

Центр розташован за адресою: м. Полтава, вул. Миколи Дмитрієва, 6-д (колишня - вул. Володарського, територія Полтавської центральної районної лікарні).

Ліц. МОЗ на медичну практику No47 від 28 січня 2016 року. 

 До нас звертаються за допомогою люди з різних областей. Географія дуже широка — пацієнти їдуть в основному зі східних, центральних, західних областей України. Також є люди з Білорусі, Росії. Там мало схожих комплексних офтальмологічних центрів. Пацієнти ж з Італії були здивовані рівнем наданої допомоги і систематично до нас приїздять на лікування цілими родинами. Лікарі офтальмологічного центру «Іріс» успішно працювали в Німеччині і країнах Прибалтики. Відзначимо, що рівень української офтальмології є одним із найкращих в світі. Участь наших фахівців у різних міжнародних симпозіумах, конференціях і з’їздах дозволяє постійно відслідковувати і впроваджувати в практику інноваційні методики діагностики, а також оперативного лікування очних захворювань.      

На карте: